Ciekawostki ślubne i weselne

Ślubne przesądy

184
com_content.category
(3 razy zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Ślubne przesądy5.00 out of 50 based on 3 voters.


Istnieje wiele różnych weselnych przesądów, rzeczy, których trzeba się wystrzegać przed ślubem za wszelką cenę. Jedni wierzą, inni nie, ale nie zaszkodzi parę ciekawostek na ten temat poznać, szczególnie, że są one uniwersalne – powtarzają się w wielu kulturach na całym świecie.


Rocznice ślubu

192
com_content.category
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Rocznice ślubu5.00 out of 50 based on 1 voters.


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Od tej pory rocznica ślubu będzie ważną uroczystością, ważniejszą od urodzin, imienin czy innych świąt. Dzień, w którym ślubowaliśmy dozgonną miłość ukochanej osobie powinniśmy zapamiętać na zawsze i każdego roku odpowiednio go celebrować.

Najdziwniejsze śluby świata

197
com_content.category
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Najdziwniejsze śluby świata5.00 out of 50 based on 1 voters.


Marzeniem niemal każdej małej dziewczynki jest stanięcie na ślubnym kobiercu w pięknej białej sukni, z długim welonem i bukietem kwiatów w dłoni. Gdy dorastamy, nasze pragnienia często ulegają zmianie i zamiast tradycyjnego ślubu w kościele część z nas wybiera niecodzienne, a nawet dziwne (zdaniem niektórych), miejsca i stylizacje ślubne.

Ślubne pamiątki

528
com_content.category
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Ślubne pamiątki0 out of 50 based on 0 voters.


Każda Młoda Para chciałabym jak najlepiej i  jak najdłużej zapamiętać dzień swojego ślubu. Oto lista przedmiotów, które nawet po wielu latach pozwolą przenieść się wspomnieniami do tego uroczystego dnia, a przy tym będą stanowić piękne, rodzinne pamiątki.