Ciekawostki ślubne i weselne

Wpadki Młodej Pary na ślubie i weselu

468
com_content.category
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Wpadki Młodej Pary na ślubie i weselu0 out of 50 based on 0 voters.


Nie ma wesel idealnych. Są sytuacje niezależne od nas, takie jak ulewa, korek w drodze do kościoła czy nagłe wyłączenie prądu na sali weselnej. Są jednak zdarzenia, które zależą tylko od Młodej Pary i ich niedopatrzenie może rzutować na ocenie całego wesela.


Rola rodziców w dniu ślubu

466
com_content.category
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Rola rodziców w dniu ślubu0 out of 50 based on 0 voters.


Rodzice Państwa Młodych pełnią rolę gospodarzy na ślubie i weselu, gdyż to oni wydają swoje dzieci. Do nich więc należy wiele ważnych kwestii związanych z organizacją ślubu i wesela, a także wiele obowiązków w czasie samego przyjęcia. Z racji swego wieku i życiowego doświadczenia mogą służyć radą oraz stanowią duże oparcie dla Młodych w tym często trudnym i stresującym okresie przygotowań do najważniejszego i najpiękniejszego dnia w ich życiu.

Ślubne mity

410
com_content.category
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Ślubne mity0 out of 50 based on 0 voters.


Biała suknia ślubna, alkohol na weselu albo miesiąc miodowy w słonecznej Grecji.  Ze ślubem i weselem wiąże się wiele przesądów, ale też i wiele mitów. Jedni się do nich dostosowują, inni wręcz przeciwnie.

Rocznice ślubu

192
com_content.category
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Rocznice ślubu5.00 out of 50 based on 1 voters.


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Od tej pory rocznica ślubu będzie ważną uroczystością, ważniejszą od urodzin, imienin czy innych świąt. Dzień, w którym ślubowaliśmy dozgonną miłość ukochanej osobie powinniśmy zapamiętać na zawsze i każdego roku odpowiednio go celebrować.

Jaki wiek jest odpowiedni, by wyjść za mąż?

226
com_content.category
(3 razy zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Jaki wiek jest odpowiedni, by wyjść za mąż?5.00 out of 50 based on 3 voters.


Dawniej kobiety wychodziły za mąż zdecydowanie wcześniej niż obecnie. W dzisiejszych czasach średni wiek zamążpójścia opóźnił się kobiety wolą najpierw zdobyć wykształcenie, dobrą pracę i niezależność. Dopiero w następnej kolejności jest ślub i dziecko.