Ciekawostki ślubne i weselne

Rocznice ślubu

192
com_content.category
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Rocznice ślubu5.00 out of 50 based on 1 voters.


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Od tej pory rocznica ślubu będzie ważną uroczystością, ważniejszą od urodzin, imienin czy innych świąt. Dzień, w którym ślubowaliśmy dozgonną miłość ukochanej osobie powinniśmy zapamiętać na zawsze i każdego roku odpowiednio go celebrować.


Najdziwniejsze śluby świata

197
com_content.category
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 5.00 na 5)
Najdziwniejsze śluby świata5.00 out of 50 based on 1 voters.


Marzeniem niemal każdej małej dziewczynki jest stanięcie na ślubnym kobiercu w pięknej białej sukni, z długim welonem i bukietem kwiatów w dłoni. Gdy dorastamy, nasze pragnienia często ulegają zmianie i zamiast tradycyjnego ślubu w kościele część z nas wybiera niecodzienne, a nawet dziwne (zdaniem niektórych), miejsca i stylizacje ślubne.

Ślubne pamiątki

528
com_content.category
(0 razy zagłosowano, średnia ocena 0 na 5)
Ślubne pamiątki0 out of 50 based on 0 voters.


Każda Młoda Para chciałabym jak najlepiej i  jak najdłużej zapamiętać dzień swojego ślubu. Oto lista przedmiotów, które nawet po wielu latach pozwolą przenieść się wspomnieniami do tego uroczystego dnia, a przy tym będą stanowić piękne, rodzinne pamiątki.

Przesądy związane ze strojem Panny Młodej

521
com_content.category
(1 raz zagłosowano, średnia ocena 2.00 na 5)
Przesądy związane ze strojem Panny Młodej2.00 out of 50 based on 1 voters.


Przesądów związanych ze ślubem jest co nie miara. Dotyczą one zarówno samych przygotowań, daty, wyboru świadków, pogody w dniu ślubu, obrączek, ceremonii w kościele, zabawy weselnej a także stroju Pana Młodego i Panny Młodej. Oto najczęściej powtarzające się przesądy, dotyczące sukni ślubnej i dodatków!