Fotograf

Wybór fotografa

Ludzie uwielbiają wspominać, jednak wiadomo, że pamięć nie jest wieczna i niektóre z tych najważniejszych chwil w naszym życiu mogą nam z czasem umknąć lub nieco się zatrzeć. Aby odświeżyć sobie niektóre wspomnienia, warto spojrzeć na fotografie, które przechowują je w niezmienionym stanie. Jeśli chcemy być zadowoleni ze zdjęć powinniśmy pomyśleć o profesjonalnym fotografie.


Album ślubny czy fotoksiążka?

Jedną z najważniejszych ślubnych pamiątek są zdjęcia – utrwalone na wieki sceny i detale, które nawet jeśli umkną naszej pamięci, pozostaną bezpieczne w ślubnym albumie. Będą mogły je podziwiać nasze dzieci i wnuki, dlatego warto zadbać o ich zachowanie.

Sesja ślubna w plenerze

Jeszcze nie tak dawno Pary Młode decydowały się głównie na ślubną sesję zdjęciową w studiu fotograficznym. Dziś coraz większą popularnością cieszą się zdjęcia w plenerze. Dlaczego? Plenerowa sesja zdjęciowa daje większe pole do popisu, jest bardziej naturalna, może oddać więcej emocji a w dodatku być wspaniałą zabawą.

Zdjęcia ślubne – plener nad wodą

Plener nad wodą to świetny pomysł na piękną, efektowną ślubną sesję zdjęciową. Wybór jest szeroki – od plenerów na plaży, poprzez jeziora, urokliwe rzeczki i strumienie... Warto pamiętać, że jeśli pragniemy mieć ciekawe, dynamiczne zdjęcia i w trakcie sesji chcemy dać się ponieść wyobraźni, najlepiej jest zorganizować naszą sesję po ślubie, gdyż ślubna kreacja mogłaby w przeciwnym razie nie dotrwać do uroczystości w należytym stanie. „Szalone” zdjęcia w wodzie nie są też najlepszym pomysłem, jeśli Panna Młoda ma suknię z wypożyczalni.