Garnitur Pana Młodego

Garnitur Pana Młodego obowiązkowo musi być elegancki, idealnie dopasowany do sylwetki mężczyzny i... sukni Panny Młodej. W dniu ślubu musimy tworzyć zgraną parę nie tylko pod względem charakterów, ale również ubioru. Jak wybrać odpowiedni garnitur i jak nie popsuć efektu drobnymi modowymi wpadkami?

Jak wybrać idealny garnitur?

Dookoła mówi się niemal tylko o Pannie Młodej, jej sukni i dodatkach. Ale nie tylko ona powinna błyszczeć w dniu ślubu! Pan Młody musi wystąpić w idealnie dopasowanym garniturze.

Szary garnitur ślubny

Szary garnitur ślubny jest doskonałym rozwiązaniem dla panów, którzy nie przepadają za klasyczną czernią, a jednocześnie nie przemawiają do nich jasne, pastelowe kreacje. Szary niejedno ma imię, panowie mogą wybierać wśród różnych jego odcieni: stalowy, srebrny, popielaty, gołębi – możliwości jest wiele.

Garnitur ślubny szyty na miarę

Garnitur Pana Młodego powinien być nie tylko elegancki i stylistycznie dobrany do sukni Panny Młodej, ale przede wszystkim powinien być wygodny i idealnie dopasowany do sylwetki, tak aby Pan Młody mógł, w tym szczególnym dniu, wyglądać i czuć się w nim doskonale. Inaczej mówiąc garnitur powinien leżeć na mężczyźnie jak druga skóra. Taki efekt może dać tylko garnitur skrojony na miarę.

Czarny garnitur ślubny

Najczęściej wybieranym kolorem garnituru jest czarny. Nic dziwnego! Czarny garnitur jest elegancki, doskonale komponuje się z wieloma dodatkami, pasuje na każdą okazję i jest ponadczasowy. O ile za kilka lat nie przybędzie nam kilku centymetrów w pasie wciąż będziemy mogli go zakładać. 

Ładuję...