Fryzura i pielęgnacja

Dieta Pana Młodego

Propozycje dietetycznych planów przedślubnych zwykle skupiają się na osobie Panny Młodej. Tymczasem ślub to przecież uroczystość dwojga ludzi. Pan Młody również będzie w tym dniu w samym centrum uwagi i warto, aby zaprezentował się jak najlepiej. Oczywiście, podobnie jak w przypadku Panny Młodej, niewskazane są żadne diety drakońskie. Wystarczy, aby główny bohater dnia wyglądał zdrowo i był w formie.


Zadbany Pan Młody – czyli mężczyzna u kosmetyczki

Jeszcze niedawno większość mężczyzn nie przekroczyłaby progu gabinetu kosmetycznego, uważając panów poddających się zabiegom pielęgnacyjnym za „zniewieściałych”. Obecnie jednak coraz większa część męskiego grona przykłada dużą wagę do wyglądu i zdrowia swojej skóry, a salony kosmetyczne posiadają ofertę zabiegów skierowaną specjalnie do mężczyzn.

Jak radzić sobie z przedślubnym stresem?

Wiele osób myśli, że przygotowania ślubne stresują głównie przyszłe Panny Młode. Często stają się przez to nieznośne i żartobliwie nazywane są Bridezillami, czyli Pannami Młodymi z piekła rodem! Stres nie omija jednak też przyszłych Panów Młodych, choć ci często nie dają tego po sobie poznać. Jak sobie radzić z przedślubnym stresem?