Suknia ślubna

Nie jest tajemnicą, że w dniu ślubu każda panna młoda chciałaby wyglądać szczególnie pięknie. Właściwie nie ma innej możliwości – aura, jaka otacza wychodzącą za mąż kobietę jest zawsze wyjątkowa. Mimo tego pewnika, wybór sukni ślubnej spędza wielu paniom sen z powiek. Bywa, że jest to najważniejsza w życiu decyzja dotycząca garderoby i największy jednorazowy wydatek w weselnym budżecie.

Modele sukni ślubnych

Gdy zabieramy się za poszukiwanie sukni ślubnej możemy mieć wrażenie, że ilość wzorów jest nieskończona i nie sposób zdecydować się na cokolwiek. Po pewnym czasie dostrzeżemy jednak, że suknie ślubne dają się łatwo pogrupować ze względu na krój. Znając fason, w którym wyglądamy najkorzystniej możemy znacznie ograniczyć pole poszukiwań.

Suknie ślubne "plus size"

Wybór sukni ślubnej to jeden z największych problemów przyszłych Panien Młodych. W katalogach ślubnych piękne, szczupłe panie prezentują się w nich cudownie, co jednak zrobić, gdy nasz rozmiar jest większy niż 38? Warto poświęcić trochę czasu na znalezienie sukni idealnej, gdyż odpowiednio dobrany strój ukryje wszelkie niedoskonałości naszej figury, a wyeksponuje to, co najpiękniejsze.

Sukienka do ślubu cywilnego

Wbrew powszechnym opiniom, ślub cywilny jest równie ważny jak ślub kościelny i w tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda powinna się czuć jak prawdziwa księżniczka. Z zaznaczeniem, że księżniczki mogą występować zarówno we wspaniałych sukniach na kole (Kopciuszek), jak i w spodniach (Dżasmina).

Nowa czy używana? Jaką suknię ślubną wybrać?

Suknia ślubna jest jednym z najważniejszych atrybutów Panny Młodej. Wiele kobiet rozgląda się za nią nawet z rocznym wyprzedzeniem. Suknię można kupić w salonie lub uszyć u krawcowej czy projektanta, a także nabyć w komisie, od koleżanki oraz oczywiście przez internet. Czy warto inwestować w nową suknię ślubną? A może lepiej rozejrzeć się za używaną?

Ładuję...