Smaczne atrakcje na weselu

Urządzając wesele staramy się, aby było wyjątkowe, by żaden z gości nie nudził się, by nie wyszedł głodny. Organizujemy przeróżne atrakcje, w tym również te… do jedzenia. Jeśli trudno ci uwierzyć, że jedzenie może być weselną atrakcją, przeczytaj poniższy artykuł!

 Dużym powodzeniem cieszyć się zawsze fontanna czekoladowa
Dużym powodzeniem na weselach cieszy się zawsze fontanna czekoladowa (by 20770235@N04 )

Japońska uczta

Sushi już kilka lat temu skradło nasze serca. Dlaczego więc nie przenieść naszych ulubionych smaków na wesele? Możemy zaprosić sushi mastera, by na oczach gości przygotował sushi albo zamówić gotowe zestawy tych japońskich specjałów. Pokaz sushi to świetne widowisko nie tylko dla koneserów kuchni japońskiej. Koszt takiego pokazu to około 1500 zł w zależności od ilości gości.

Ciekawą opcją jest również wynajęcie barmana robiącego kolorowe drinki
Ciekawą opcją jest również wynajęcie barmana robiącego kolorowe drinki (by flickr4jazz )

Kolorowe drinki

Pokaz barmański to ciekawa atrakcja dla dorosłych. Drinki nie są tylko połączeniem soku owocowego i wódki. Tu latają szklanki, szejkery, smaki i kolory przenikają się. Zrobienie wielu drinków wymaga doświadczenia i talentu. Po pokazie każdy z gości może spróbować kolorowych, wysokoprocentowych napojów. Dzieci mogą liczyć na drinki bezalkoholowe. Koszt pokazu barmańskiego wynosi od 500 do 1500 zł.

Sushi ma coraz więcej zwolenników
Sushi ma coraz więcej zwolenników (by bryan_doane )

Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa – wymarzona atrakcja dla wielbicieli słodyczy.

Zamiast wody wydobywa się z niej czekolada (najczęściej deserowa lub mleczna), w której można zanurzać owoce: winogrona, truskawki, kawałki jabłek albo gruszek. Atrakcję tę uwielbiają szczególnie najmłodsi goście. W zależności od wielkości fontanny ceny plasują się w granicach 300-700 zł.

Wielu gości skusi się na świeżo wyciśnięty sok
Wielu gości skusi się na zdrowy, świeżo wyciśnięty sok (by Mallory Dash )

Fontanna alkoholowa

W tym przypadku z fontanny, zamiast czekolady, wypływa alkohol. Fontanna napełniona jest dowolnym napojem wysokoprocentowym: wódką, winem, piwem albo ponczem. Można też napełnić ją sokiem owocowym – specjalnie dla dzieci. Wypożyczenie fontanny alkoholowej to koszt ok. 150 zł plus alkohol.

Na przyjęciach weselnych dużym powodzeniem cieszą się również stoły weselne
Na przyjęciach weselnych dużym powodzeniem cieszą się również stoły tematyczne (by rubberdragon )

Wiejski stół

Swojskie kiełbasy, szynki, smalec i śliwowica – goście będą zachwyceni! Rzadko mamy okazję spróbować takich rarytasów, które zupełnie różnią się od tych kupnych w sklepie. Stół wiejski jest często dodatkową opcją w restauracji, w której odbywa się wesele albo może być zamówiony w jednej z wielu firm cateringowych. W zależności od wielkości stołu i ilości produktów ceny zaczynają się od 500 zł.

Z fontanny alkoholowej możemy napić się wina albo ponczu
Z fontanny alkoholowej możemy napić się wina albo ponczu (by quinnanya )

Moc soków

Marchewkowo-jabłkowe, pomarańczowe, multiwitamina albo wielowarzywne. Świeżo wyciśnięte soki to samo zdrowie i doskonała atrakcja na eko-weselu! W smaku będą zupełnie inne niż te z kartonu, a w dodatku przygotowywane na naszych oczach, z wybranych przez nas warzyw i owoców.

Komentarze (0)

There are no comments posted here yet

Skomentuj

Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location