Ślub za granicą

Ślub w Las Vegas

Oryginalna ceremonia ślubna w wyjątkowym miejscu, gwarancja ładnej pogody i kuszące minimum formalności – Las Vegas zaprasza w swoje progi narzeczonych z nutką szaleństwa i spontaniczności. W tym mieście każdego roku ślub zawiera prawie 120 tysięcy par. Ma na to wpływ nie tylko swoisty czar Las Vegas, ale również prostota organizacji samej uroczystości.


Ślub w Chinach

Podobnie jak wszędzie indziej na świecie, także w Chinach ślub uważany jest za wydarzenie wyjątkowe, nie tylko z powodu połączenia się dwójki ludzi, ale i dwóch rodzin. To także krok ku zapewnieniu ciągłości rodu, co ma w tamtejszej kulturze ogromne znaczenie. Dla chińskich rodzin bardzo ważne jest, aby ślub został zawarty zgodnie z tradycją, dopilnowując wszystkich zwyczajów związanych z tym wydarzeniem.

Ślub w Paryżu

Obecnie kilka miejscowości na świecie określanych jest mianem „miasta zakochanych”, na szczycie tej listy niepodzielnie królują jednak Wenecja i Paryż. Czy marzył się wam kiedyś ślub w stolicy Francji? Ceremonia w romantycznym otoczeniu, spacer malowniczymi uliczkami i sesja zdjęciowa z wieżą Eiffla w tle – to wprost wymarzone warunki do oficjalnego związania się na całe życie.

Zwyczaje ślubne w Afryce

Afrykańskie zwyczaje ślubne ze względu na różnorodność kulturową zamieszkujących kontynent plemion zdecydowanie różnią się od siebie. Poszczególne plemiona mają swoje własne, oryginale tradycje oraz obyczaje ślubne, które w niektórych regionach są już jednak łączone z bardziej współczesnymi. Tym co wyróżnia afrykańskie sposoby uczczenia tego niezwykłego dnia są zasady jakich musi przestrzegać Panna Młoda.

Egzotyczny ślub na Seszelach

Jeśli marzy nam się wyjątkowy ślub w egzotycznej atmosferze, na plaży lub pośród drzew palmowych, jedna z rajskich wysp Seszeli będzie idealnym miejscem na przyrzeczenie sobie nawzajem miłości. Będzie to piękne wydarzenie, które można połączyć jednocześnie z niezapomnianą podróżą poślubną. Legalizacja zawartego na Seszelach ślubu w Polsce nie nastręcza ponadto żadnych trudności.