Wieczór panieński

Przykładowe scenariusze wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński można zorganizować na wiele sposobów, a wszystko zależy tylko od wyobraźni i możliwości finansowych uczestniczek. Możemy spędzić go w gronie przyjaciółek na pidżama party, oglądając romantyczne komedie i robiąc sobie maseczki lub wybrać się do klubu na szaloną imprezę. Coraz popularniejsze staje się też organizowanie wieczoru według scenariusza.


Wspólny wieczór panieński i kawalerski

Utarło się, że ostatnie chwile stanu wolnego mężczyźni spędzają na zabawie w gronie kumpli, a panie – w babskim towarzystwie. Coraz więcej par decyduje się jednak zrobić coś na przekór tradycji. Choć niektórzy wciąż patrzą na pomysł wspólnego wieczoru panieńsko-kawalerskiego ze zdziwieniem, zabawa na takiej imprezie może być naprawdę przednia – zwłaszcza jeśli przyszli małżonkowie mają wspólnych znajomych i tworzą zgraną paczkę.

Wieczór panieński w stylu retro

Tematyczne wieczory panieńskie stają się coraz bardziej popularne. Zorganizowanie imprezy w klubie czy wynajęcie tancerza płci męskiej przestaje wystarczać młodym kobietom, które poszukują coraz oryginalniejszych rozwiązań. A więc, co powiecie na szalone party z dawnymi czasami w tle?